Kediler Tırmalama Karton Ped, Yuvarlak Yatak Scratch Pedleri Salonu için Küçük Orta Büyük Kediler, çevre Dostu Oluklu Yavru Mat
Yeni

Kediler Tırmalama Karton Ped, Yuvarlak Yatak Scratch Pedleri Salonu için Küçük Orta Büyük Kediler, çevre

₺ 77.97

Depoda

Premium Malzeme : Toksik olmayan yapıştırıcı ile %100 çevre dostu geri dönüştürülmüş oluklu mukavvadan yapılmıştır.Sevimli kedileriniz için mükemmel sağlıklı.Etkili Araçlar : Kedileri tırmalama içgüdüsünü yerine getirerek, en sevdiğiniz tüylü arkadaşınıza sağlıklı pençeler, stresi yeniden yaşamak için bir yer ve harika bir egzersiz getiriyor.Evde "doğal karton" oldukları için mobilyalarınızı ve halılarınızı kedilerden kurtarın.Kolay Temizlik : Biraz daha yüksek kenarlı ayrılabilir dış çerçeve, zemininizin temiz ve düzenli olmasını sağlamak için oluklu hurda taşımak için mükemmeldir; Aynı zamanda çok sağlam ve dayanıklıdır.Alanınızı Koruyun : Ailenizi ve mobilyalarınızı pençe hasarından koruyun.Çiziklere, yırtık perdelere ve yırtık kanepelere hayır deyin.Dekor : Modern ve akıllı tasarım, çoğu ev dekoruna mükemmel uyum sağlar. Cats Kedi tırmalayıcıları, mobilyalarınızı pençe hasarından kurtarmanın akıllı ve ekonomik yoludur.Tırmalama merdivenlerden bizim de uğrak bir nokta ve bir kazı-kazan gibi çifte görev hizmet, bu yüzden hayvan oynamak, sakin ol, çizik, streç, gizlemek ve keşfetmek. Çeşitli kedi ve ev oturma odası dekorasyonu ☑ Bu çizik kurulu özel kediler için tasarlanmış kedi : bu Özellikler için Uygun(Çap) Boyutu : (Çap) M : 36cm/14.17 L : 41cm/Hayır Ltd☑ özellikler : - Malzeme : oluklu mukavva - İster monte : - - Birim dönüşüm : 1 inç = 2.54 cm.Sıfırdan salonu için kediler için bir yer olarak keşfetmek zevk saat, tırmalama ve dinlenme edecekler kedi evi, kedi yatağı erik çevirmek pad ve iki katına çıkar.- Kavisli yüzey, çizilmeye ve gerilmeye daha rahat bir duruş sağlar. content Paket içeriği : 1 x Kediler tırmalama panosu (Resimdeki süs eşyaları gibi aksesuarlar dahil değildir.) Note Not : - Kedilerinizin ölçümü gereklidir.- Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hata olabilir.- Kayıt lambası ile ekran arasındaki fark nedeniyle renk sapmaları olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.

Diğer karakterislikler

- Material:
corrugated cardboard
- Whether need to assemble:
No
- Size:
M:
36cm/14.17in(Diameter)
L:
41cm/16.14in(Diameter)
- Unit conversion:
1 inch = 2.54cm
- Suitable for:
Various cats and home living room decor
☑ Features: :
- This cats scratch board is specially designed for cats. :
The scratch pad doubles as a place for your cats to lounge and turn it into a cats house or cats bed,they’ll enjoy hours of exploring, scratching and resting. :
- Curved surface allows a more comfortable posture to scratch and stretch. :
☑ Package content:
1 x Cats scratching board (Accessories such as ornaments in the picture are not included.) :
☑ Note:
- The measurement of your cats is necessary. :
- There may be an error of 1-3 cm due to manual measurement. :
- There may be chromatic aberration due to the difference between the recording lamp and the display. Please refer to the actual product. :

Benzer cümleler