Marangozluk Matkap Ucu, Karbon Çelik Alaşımlı Korozyon Direnci Sondaj Bit Dekorasyon için Ağaç İşleme için Yüksek Mukavemetli (T1070L)
Yeni

Marangozluk Matkap Ucu, Karbon Çelik Alaşımlı Korozyon Direnci Sondaj Bit Dekorasyon için Ağaç İşleme için

₺ 109.80

Depoda

Ana gövde sert karbon çelik alaşım benimser, güçlü ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı.Ön ve arka spiral diş tasarımı, düşük direnç ve güçlü perforasyon yeteneği ile.Plastik tahta, reçine tahta, FRP tahta, delikli yonga levha gibi çeşitli malzemelerle uyumludur.Ağaç işleme, dekorasyon vb.Için uygun yüksek delme doğruluğu ve hızlı delme hızı.Kolay kurulum, korozyon direnci, yüksek mukavemet ve uzun servis ömrü.Özellik : 1. Ana gövde sert karbon çelik alaşım benimser, güçlü ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı.2. Ön ve arka spiral diş tasarımı, düşük direnç ve güçlü perforasyon yeteneği ile.3. Plastik tahta, reçine tahta, FRP tahta, delikli yonga levha gibi çeşitli malzemelerle uyumludur.4. Ağaç işleme, dekorasyon vb.Için uygun yüksek delme doğruluğu ve hızlı delme hızı.5. Kolay kurulum, korozyon direnci, yüksek mukavemet ve uzun servis ömrü.Şartname : Öğe Türü : Matkap ucu Malzeme : Karbon Çelik Alaşım Ağırlık : Yaklaşık. 28g-34g / 1 oz-1.2 ozuygulama kapsamı : Ağaç İşleme, dekorasyon, vb.Paket listesi : 1 x Matkap ucunot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Drill Bit
Material:
Carbon Steel Alloy
Weight:
Approx. 28g-34g / 1oz-1.2oz
Scope of Application:
Woodworking, decoration, etc.
Package List:
1 x Drill Bit :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer cümleler