Mutfak Toz Çalkalayıcı, Toz Çalkalayıcı Paslanmaya Karşı Dayanıklı ve Dayanıklı Pudra Şekerini Kek Üzerine Sallamak için Dayanıklı Toz geçirmez Kapak (küçük)
Yeni

Mutfak Toz Çalkalayıcı, Toz Çalkalayıcı Paslanmaya Karşı Dayanıklı ve Dayanıklı Pudra Şekerini Kek Üzerine

₺ 26.67

Depoda

Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, pas geçirmez ve dayanıklı.Yoğun delik, tozun kahve veya kek üzerine eşit şekilde serpilmesini sağlar.Su ile temizlenmesi kolaydır ve her zaman yeni kadar parlak tutun.Toz geçirmez kapak tozu kuru tutabilir ve tutabilir.Kek üzerine pudra şekeri, kapuçino üzerine çikolata veya pişirme sırasında un sallamak için idealdir. 1. Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, pas geçirmez ve dayanıklı.2. Su ile temizlenmesi kolaydır ve her zaman yeni kadar parlak tutun.3. Toz geçirmez kapak tozu kuru tutabilir ve tutabilir.4. Yoğun delik, tozun kahve veya kek üzerine eşit şekilde serpilmesini sağlar.5. Kek üzerine pudra şekeri, kapuçino üzerine çikolata veya pişirme sırasında un sallamak için idealdir.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Material:
201 Stainless Steel
Color:
As the picture shows
Size:
S, M, L (optional)
S:
Approx. 5.5*8.2 cm / 2.2*3.2 inch
M:
Approx. 6.8*9 cm / 2.7*3.5 inch
L:
Approx. 6.8*12.7 cm / 2.7*5 inch
Weight:
Approx. 66-111g / 2.3-3.9 oz
Package list:
1 * Powder Shaker :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer cümleler