D Halka Kelepçe, Standart İplik Yay Şekli Yük Kelepçesi Kolay Kurulum 4 Adet 304 Paslanmaz Çelik Kaldırma Ekipmanları için Kara Taşımacılığı için Dayanıklı (M8)
Yeni

D Halka Kelepçe, Standart İplik Yay Şekli Yük Kelepçesi Kolay Kurulum 4 Adet 304 Paslanmaz Çelik Kaldırma

₺ 96.60

Depoda

Geniş Uygulamalar : Madencilik ekipmanları, ormancılık makineleri, kara taşımacılığı, kaldırma makineleri vb.Için kullanılabilir.Paslanmaz Çelik : mükemmel 304 paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, iyi korozyon direnci ve dayanıklılık ile.Parlak Yüzey : Bu D prangaları parlak ve parlak bir görünüme sahiptir ve kurulumdan sonra nesne yüzeyine zarar vermez.Vida Pimi : Standart vida pimi ile bağlantı sağlamdır ve gevşetilmesi kolay değildir ve işlem güvenlidir. 1 Sette 4 Adet : Eski veya hasarlı parçaları doğrudan değiştirebilen 4 adet yay şekli pranga içerir.Özellik : 1. 1 Sette 4 Adet : Eski veya hasarlı parçaları doğrudan değiştirebilen 4 adet yay şekli pranga içerir.2. Paslanmaz Çelik : mükemmel 304 paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, iyi korozyon direnci ve dayanıklılık ile.3. Parlak Yüzey : Bu D prangaları parlak ve parlak bir görünüme sahiptir ve kurulumdan sonra nesne yüzeyine zarar vermez.4. Vida Pimi : Standart vida pimi ile bağlantı sağlamdır ve gevşetilmesi kolay değildir ve işlem güvenlidir.5. Geniş Uygulamalar : Madencilik ekipmanları, ormancılık makineleri, kara taşımacılığı, kaldırma makineleri vb.Için kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Yay kelepçesi Malzeme : 304 paslanmaz çelikuygulama : Çeşitli gemiler veya ev uygulamaları için uygundur ve ayrıca malların yüklenmesi ve boşaltılması, madencilik ekipmanları, ormancılık makineleri, kara taşımacılığı, kaldırma makineleri vb.Için de kullanılabilir.Paket listesi : 4 x Yay kelepçesi Not : Bu ürün paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve kullanım sırasında düzenli muayene ve bakım gerektirir.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Bow Shackle
Material:
304 stainless steel
Application:
Suitable for various ships or household applications, and can also be used for loading and unloading goods, mining equipment, forestry machinery, land transportation, hoisting machinery, etc.
Package List:
4 x Bow Shackle :
This product is made of stainless steel and requires regular inspection and maintenance during use. :

Benzer cümleler