XuetongXT Çatışmacı 112 in 1 Manyetik Hex Tornavida Bit Set Tornavida İşlevli Hassas Torx Cep Telefonu Tamir Cihazı Araçları Çok Fonksiyonlu
Yeni

XuetongXT Çatışmacı 112 in 1 Manyetik Hex Tornavida Bit Set Tornavida İşlevli Hassas Torx Cep Telefonu Tamir

₺ 210.90

Depoda

Bu vidalar yüksek kaliteli siyah çelikten imal edilmiştir.Vidalar paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı olacak şekilde işlenir. ◆ Uygulamalar : Dizüstü bilgisayarları, mobil cihazları ve kol saatleri ve gözlükler gibi diğer hassas öğeleri onarmak için, Dizüstü bilgisayarları, mobil cihazları ve kol saatleri ve gözlükler gibi diğer hassas öğeleri onarmak için çeşitli pratik durumlarda kullanılabilir, 112'si 1 arada, taşınabilir ve taşıması kolay. Features Özellikler : Tornavida Bit, Manyetik, Tornavida, Çok Fonksiyonlu Hassas, Hassas Torx, Onarım Cihazı. Advantage Avantajı : Güçlü sertlik, dayanıklı ve hassas krom-vanadyum çelikten imal edilmiştir. Design Özel Tasarım : Büyük konfor ve hassasiyet için ergonomik ve kaymaz sap.1 Manyetik tornavida çok Fonksiyonlu Hassas Torx Cep Telefonu Tamir Cihazı Tools Description Hex Tornavida Bit Set : 100% yeni ve yüksek quality Features : Ergonomik ve kaymaz yer Screws112 Bağlama araçları Ev Geliştirme Donanım Çivi, Vida bağlantı Elemanları Vidalar büyük konfor ve kesinlik kolu.Ekstra uzatma çubuğu kolu uzatır, dar yerlere ulaşmak kolaydır.Güçlü sertlik, dayanıklı ve hassas krom vanadyum çelikten imal edilmiştir.Kolay taşıma için bir saklama kutusu ile birlikte gelir, her yere taşıyabilirsiniz, ayrıca araçları düzenli tutmaya yardımcı olur.Tornavida aracı seti, dizüstü bilgisayar onarım aracı, hassas el aleti seti, profesyonel donanım araçları, cep telefonu tamirinin temel araçları.İyi performans, istikrarlı kalite, practical.It dizüstü bilgisayarları, mobil cihazları ve kol saatleri ve gözlükler, 112'si 1 arada, taşınabilir ve taşıması kolay gibi diğer hassas öğeleri onarmak için çeşitli pratik durumlarda kullanılabilir.Tamiri dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar, ve kol ve eyeglasses Features gibi diğer hassas öğeler : Tornavida Bit, Manyetik, Vida Sürücü, çok Fonksiyonlu Hassas, Hassas Torx, Onarım Device Dimension : uygulama için Krom vanadyum alaşımlı steel Applications Tornavida Bit Material özellikler : Türü : : : .16. 4x10.3x4.7 cm/6.46x4.06x1.85renk : Gümüş+ siyahmiktar : 1 takımnot : 1.Izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.2.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!Paket içeriği : 1 set x tornavida Bit.

Diğer karakterislikler

Type:
Screwdriver Bit
Material:
Chrome vanadium alloy steel
Applications:
for repairing laptops, mobile devices, and other precision items like wristwatches and eyeglasses
Features:
Screwdriver Bit, Magnetic, Screw Driver, Multifunction Precision, Precision Torx, Repair Device
Dimension:
app.16.4x10.3x4.7cm/6.46x4.06x1.85in
Color:
Silver+ Black
Quantity:
1 Set
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Set x Screwdriver Bit :

Benzer cümleler