Ahşap Nem Ölçer, Pratik Dijital Ahşap Nem Dedektörü Kereste Nemli Dedektör W/İki Pins LCD ekran Su Kaçak Dedektörü
Yeni

Ahşap Nem Ölçer, Pratik Dijital Ahşap Nem Dedektörü Kereste Nemli Dedektör W/İki Pins LCD ekran Su Kaçak

₺ 63.27

Depoda

PREMIUM MALZEME : Bu nem test cihazının tüm parçaları, kullanımı dayanıklı ve sağlam, yüksek kaliteli ve çevre dostu malzemeden yapılmıştır.Kullanımı KOLAY : Kullanımı kolay kırmızı LCD ekran tasarımı ve 2 dakika sonra işlem yapılmadan otomatik kapanma, kullanımı çok daha kolay.ANA FONKSİYON : 2 iğne ile Kayın, Ladin, Meşe, Kiraz Ağacı, Ceviz vb.Gibi ahşap malzemelerin nemini test edebilir. ve ölçüm aralığı %6 - %44'tür.DAHA fazla kullanım : Yapı malzemesini, beton alçı duvar (%1.4 - %7.4), anhidrit duvar (%0 - %4.1), çimento sıva (%0.8 - %5.1), kireç harcı (%0.4 - %3.7), tuğla gibi farklı ölçüm aralığına sahip farklı yapı malzemelerini de test edebilir (%0 - %8,5).DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ : Bu düşük güç tüketimi ve 1x9 V 6 F22 pil gerekir.Açıklama : Bu dayanıklı el nem ölçer absorbe water.By 2 keskin iğne delici, malzeme farklı tür ahşap malzeme olarak doğru ölçmek nem olabilir, yapı malzemesi ve diğer toprak ve ölçüm aralığı 0-80%RH; İletkenlik ölçümleri : ±2%, Doğruluk : 0.1%, pek çok avantaj da, bu çok kolay gibi-varsa-kırmızı LCD Ekran, otomatik vb 2 dakika sonra işlem yapmadan güç kapatma malzemeleri kontrol etmek için tasarlanmıştır.İyi bir fiyata güzel bir ürün, satın almaya değer.Yaklaşık (W x L) Ürün Boyutu Kapalı ±2% Koruma Seviyesi : IP20 Ölçüm Aralığı : 0-80%RH Güç Kaynağı : 1 x 9 V 6 F22 pil, otomatik güç-50 derece santigrat Ölçüm Hassasiyeti : 0.1% Elektrik İletkenliği Ölçümü : -resim 10 Çalışma Sıcaklığı : 0 derece santigrat Depolama Sıcaklığı : -Gösterilen özellikler : Durum : %100 yepyeni Malzeme : Plastik Renk : : . 53x138 mm / 2.1x5. 4 inç Ürün Kalınlığı : Yaklaşık. 31mm / 1.2 inç Paket Ağırlığı : 70g Paket içeriği : 1 x Ahşap Nem Ölçer Not : Nem değeri minimum ölçülen değerden düşük olduğunda "0" gösterir ve maksimum ölçülen değerin ötesinde "LO"gösterir.Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% New Brand
Material:
Plastic
Color:
Shown as picture
Operation Temperature:
0-40 degree centigrade
Storage Temperature:
-10-50 degree centigrade
Measuring Accuracy:
0.1%    
Electrical Conductivity Measurement:
±2%    
Protection Level:
IP20    
Measuring Range:
0-80%RH  
Power Supply:
1 x 9V 6F22 battery, auto power-off
Product Size (W x L):
Approx. 53 x 138mm / 2.1 x 5.4inch
Product Thickness:
Approx. 31mm / 1.2inch
Package Weight:
70g
Package Included:
1 x Wood Moisture Meter :
Note:
When the moisture value is lower than the minimum measured value shows ''0'', and beyond the maximum measured value shows LO. :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Benzer cümleler