Homyl ıslak mendil saklama kutusu, toz geçirmez ıslak mendil dağıtıcı kılıf toka Tasarımı kapaklı, bebek Bezi ıslak mendil kutusu Sızdırmazlık dekor tutucu ev Ofis için-Beyaz
Yeni

Homyl ıslak mendil saklama kutusu, toz geçirmez ıslak mendil dağıtıcı kılıf toka Tasarımı kapaklı, bebek

₺ 62.97

Depoda

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. * Silikon sızdırmazlık şeritleri nemi kilitler ve toza karşı sızdırmaz hale getirir. * Kristal şeffaf ıslak mendil saklama kutusu güzel bir dekorasyon olarak kullanılabilir. * Toka tasarımı, açmak için uygun, tek elle açılabilir. * Masaüstü ıslak mendil saklama kutusu, kapaklı üç katmanlı tasarım, ıslak mendil koymak, çıkarmak kolay. * Mutfak, yemek odası, tuvalet masası, banyo vb.Için uygundur.Açıklama : -Masaüstü ıslak mendil saklama kutusu, kapaklı üç katmanlı tasarım, ıslak mendilleri koyun, çıkarılması kolaydır. - Silikon sızdırmazlık şeritleri nemi kilitler ve toza karşı sızdırmaz hale getirir. - Toka tasarımı, açmak için uygun, tek elle açılabilir. - Kristal şeffaf ıslak mendil saklama kutusu güzel bir dekorasyon olarak kullanılabilir. - Mutfak, yemek odası, tuvalet masası, banyo vb.İçin uygundur.Şartname : - Malzeme : plastikboyut tablosu : Boyut : 17.5×12.5×9.5 cm/6.89×4.92×3.74 inçpaket içeriği : 1x ıslak mendil Dağıtıcıs Inot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!3. Size harika bir çevrimiçi alışveriş diliyorum!Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Diğer karakterislikler

- Material:
Plastic
Size Chart:
Size:
17.5×12.5×9.5cm/6.89×4.92×3.74inch
Package Includes:
1x Wet Wipes Dispenser :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Benzer cümleler