MLYSH tekerlekli sandalye battaniyesi,Ekose Şal Eşarp Çift Katmanlı Şal Battaniye Çok Fonksiyonlu Çok Yönlü Şal Omuz Sıcak Ev, omuz sıcak Battaniye, Pelerin omuz battaniyesi
Yeni

MLYSH tekerlekli sandalye battaniyesi,Ekose Şal Eşarp Çift Katmanlı Şal Battaniye Çok Fonksiyonlu Çok Yönlü

₺ 155.94

Depoda

★【Design】 : Polar Tekerlekli Sandalye blanke, battaniye üzerinde güçlü bir düğme ile tasarlanmış, battaniye sıcak tutmak için bir pelerin veya şal olarak kullanılabilir. ★【Material】 : Sıcak battaniye yüzeyinde Polar polar yapılır, flanel iç süper yumuşak ve rahat cilt üzerinde. ★【Practicality】 : Artı Kadife Şal Çok amaçlı için ofis yapış, diz veya omuz kanepe battaniye, sıcak şal hava battaniye, araba seyahat battaniye. ★【Her mevsim için kullanılabilir】 : Yumuşak Omuz Sıcak Battaniyesi hemen hemen her mevsim kullanılabilir. ★【Bakımı kolay】 : Battaniye elle veya makine ile soğuk suda yıkanabilir, kurumaya asılabilir.Çok Amaçlı Eğlence Battaniyesi Tekerlekli Sandalye Battaniyesi Kalınlaşmış Şal Özellik : 1. Konfor ve sıcaklık için çok amaçlı Eğlence Battaniyesi Peluş astarlı. 2. Omuz Sıcak Battaniyesi, tüm kullanımlar için zarif ve renkli bir tasarımdır. 3. Tekerlekli sandalye Battaniyesi kanepede veya yatakta uzanmak, oyun oynamak veya kitap okumak.Şartname : ürün : Sıcak şal Malzeme : Pazen Boyutu : 80*130 cm, 100*140 cm Ağırlık : 0.5 kg Renk : Kırmızı, Mavi, Gri, Sarı+Yeşil Ambalaj listesi : blanketl*1 Notlar : 1.Fotoğraftaki ürünün rengi, farklı çekim ve ışık ekranı nedeniyle gerçek üründen biraz farklı olabilir. 2.Ürünün boyutu manuel olarak ölçülür ve kaçınılmaz olarak normal aralıkta olan ve normal kullanımı etkilemeyen 1-3 mm'lik bir hata olacaktır.Lütfen anlayın.

Diğer karakterislikler

product :
Warm shawl
Material:
Flannel
Size:
80*130 cm, 100*140 cm
Weight:
0.5kg
Color:
Red, Blue, Gray, Yellow+Green
Packing list: :
blanketl*1 :
Notes :
1.The color of the product in the photo may be slightly different from the actual product due to the different shooting and light display. :
2.The size of the product is manually measured, and inevitably there will If Be an error of 1-3mm, which is within the normal range and does not affect the normal use. Please understand. :

Benzer cümleler