TOPINCN 1.5 in 10mm 10 Port Havuz Sıhhi Tesisat Manifoldu PVC Havuz Sıhhi Tesisat Manifoldu Kaplıca Küvet Yüzme Havuzu Spa Aksesuarları
Yeni

TOPINCN 1.5 in 10mm 10 Port Havuz Sıhhi Tesisat Manifoldu PVC Havuz Sıhhi Tesisat Manifoldu Kaplıca Küvet

₺ 59.37

Depoda

PVC malzeme, yüksek sıcaklığa dayanıklı, korozyona dayanıklı, yaşlanmaya dayanıklı ve daha dayanıklı.6 Fiş ile donatılmış, çok fazla bağlantı noktası kullanmanız gerekmiyorsa, kullanılmayan bağlantı noktalarını takabilirsiniz. 10 manifold portu, birden fazla su borusu bağlantısı için uygundur, kullanımı daha uygundur.Bu sıhhi tesisat manifoldu, birden fazla sıhhi tesisat kurulumunun ve tasarımının sorunlarını çözer.SPA, SPA masajı, kaplıca, yüzme havuzu, küvet masajı ve diğer yerler için geçerlidir.Özellik : 1. PVC malzeme, yüksek sıcaklığa dayanıklı, korozyona dayanıklı, yaşlanmaya dayanıklı ve daha dayanıklı. 2. 6 Fiş ile donatılmış, çok fazla bağlantı noktası kullanmanız gerekmiyorsa, kullanılmayan bağlantı noktalarını takabilirsiniz. 3. 10 manifold portu, birden fazla su borusu bağlantısı için uygundur, kullanımı daha uygundur. 4. Bu sıhhi tesisat manifoldu, birden fazla sıhhi tesisat kurulumunun ve tasarımının sorunlarını çözer. 5. SPA, SPA masajı, kaplıca, yüzme havuzu, küvet masajı ve diğer yerler için geçerlidir.Yaklaşık / 10mm 10 bağlantı Noktası Geçerli Sahnede Düz 1.5 : SPA, masaj, kaplıca, yüzme havuzu, küvet, masaj ve diğer yerlerde Ürün Boyutu PVC Bağlayıcı özellikleri özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : Havuz Tesisat Manifold Malzeme : : : . 17. 5x8.5x8 cm / 6. 9x3. 3 x 3.1 in Ağırlık : Yaklaşık. 198g / 7 oz Paket Listesi : 1 x Havuz Sıhhi Tesisat Manifoldu Not : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pool Plumbing Manifold
Material:
PVC
Connector Specification:
Straight 1.5in / 10mm 10 Port Connector
Applicable Scene:
SPA, SPA massage, hot spring, swimming pool, bathtub massage and other places
Product Size:
Approx. 17.5 x 8.5 x 8 cm / 6.9 x 3.3 x 3.1 in
Weight:
Approx. 198g / 7oz
Package List:
1 x Pool Plumbing Manifold :
Note:
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer cümleler