Glitter Göz Farı, Büyüleyici Göz Makyajı Köpüklü Göz Farı Yüksek Renk Doygunluğu Uzun Ömürlü Su Geçirmez Dans Partileri için(#5)
Yeni

Glitter Göz Farı, Büyüleyici Göz Makyajı Köpüklü Göz Farı Yüksek Renk Doygunluğu Uzun Ömürlü Su Geçirmez

₺ 29.97

Depoda

Yaygın Kullanım : Su geçirmez göz farı günlük kullanım, iş, tarih, seyahat vb.Için uygundur, dans partileri, düğünler veya herhangi bir durum için kullanılabilir.Kullanımı Güvenlidir : Gözenekleri tıkamayacak veya sivilcelere neden olmayacak talk ve koruyucu içermeyen güvenli malzemelerden yapılmış gevşek göz farı tozu.Uzun Ömürlü : Köpüklü göz farı solmaya kolay değildir, tüm gün boyunca hassas bir makyaj tutabilir, farklı durumlar için mükemmel.İyi Renk Oluşturma : Yüksek renk doygunluğuna sahip parlak Göz Farı, uygulanması kolay, güzel ve çekici bir makyaja sahip olmanızı sağlar.Hassas Toz : Hassas tozlu göz farı, renklendirmesi kolay, parlak, karıştırması kolay, güzel bir göz kalemi için tüm göz kapağına veya kirpiklere uygulayabilirsiniz.Özellik : 1. Kullanımı Güvenlidir : Gözenekleri tıkamayacak veya sivilcelere neden olmayacak talk ve koruyucu içermeyen güvenli malzemelerden yapılmış gevşek göz farı tozu.2. Hassas Toz : Hassas tozlu göz farı, renklendirmesi kolay, parlak, karıştırması kolay, güzel bir göz kalemi için tüm göz kapağına veya kirpiklere uygulayabilirsiniz.3. İyi Renk Oluşturma : Yüksek renk doygunluğuna sahip parlak Göz Farı, uygulanması kolay, güzel ve çekici bir makyaja sahip olmanızı sağlar.4. Uzun Ömürlü : Köpüklü göz farı solmaya kolay değildir, tüm gün boyunca hassas bir makyaj tutabilir, farklı durumlar için mükemmel.5. Yaygın Kullanım : Su geçirmez göz farı günlük kullanım, iş, tarih, seyahat vb.Için uygundur, dans partileri, düğünler veya herhangi bir durum için kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Göz farı İçerik : 3g / 0.1 oz Material : ABS Paket Listesi : 1 x Eyeshadow Note : Lütfen ürünün toz halinde olduğunu, preslenmiş bir toz olmadığını unutmayın, sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Eyeshadow
Net Content:
3g / 0.1oz
Material:
ABS
Package List:
1 xEyeshadow :
Please kindly note that the product is in powder form, not a pressed powder, make sure you would not mind it before making the order. :

Benzer cümleler