LXD Banyo Tabureleri, Ayarlanabilir Duş Taburesi Koltuk Tezgahı / Çıkarılabilir Sırtlı Duş Sandalyesi / Kaymaz Küvet Güvenliği / Banyo Yardımı, a
Yeni

LXD Banyo Tabureleri, Ayarlanabilir Duş Taburesi Koltuk Tezgahı / Çıkarılabilir Sırtlı Duş Sandalyesi /

₺ 275.70

Depoda

farklı İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Ayarlanabilir Banyo Sandalyesi Yüksekliği, Farklı İnsan Grupları için uygundur.Kaymaz Kauçuk Ayak Pedi ile, Daha İstikrarlı ve Güvenli.Hafif ve Dayanıklı,Alüminyum Çerçeve ile inşa edilen Hafif Duş Taburesi Çerçevesi 300 Pound'a(136 Kg) kadar destekler.hafif Çerçeve, Daha fazla Rahatlık için Kolayca Taşınabilir.Yaşlı Yaşlılar, Engelliler, Bariatrik, Engelli Bireyler, Yaralılar ve Banyo yaparken Oturmak isteyen Diğerleri için Banyoda Faydalıdır.Ergonomik Olarak Tasarlanmış Koltuklara Göre, İnsanlar Oturur ve Daha Rahat,Koltuk Genişletme Tasarımı,Farklı İnsan Grupları için Uygun Aktiviteler için Alanı Arttırır.Bu Kullanışlı Yerden Tasarruf Sağlayan Banyo Koltuğunu Takarak Banyo ve Duş Alanınızdaki Güvenliği ve Rahatlığı Artırın.Color : A.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Material:
Aluminum Alloy + Plastic
Color:
White
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
136 Kgs (300 Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool :
[Precautions] :
◆This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
◆When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
◆Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
◆You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
◆Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

Benzer cümleler