YOUXOU oyuncak depolamalı tabure Bölünmüş Kombinasyon Tabure kapaklı depolamalı tabure Küçük Giysi Oyuncak depolamalı tabure Aperatif depolama kovası İstiflenebilir depolamalı tabure (Renk: Kırmızı)
Yeni

YOUXOU oyuncak depolamalı tabure Bölünmüş Kombinasyon Tabure kapaklı depolamalı tabure Küçük Giysi Oyuncak

₺ 160.80

Depoda

● Benzersiz şekil : yaratıcı şekil, benzersiz yuvarlak tambur tasarımı, ayrılabilir kombinasyon, depolamayı daha ilginç hale getirir. ● Tercih edilen malzeme : seçilen kalın PP malzeme, tuhaf bir koku yok, kullanımı güvenli, güçlü taşıma kapasitesi, sıkıştırma ve düşme direnci, dayanıklı. ● Üst üste konabilir tasarım : ayarlanabilir yükseklik, günlük ihtiyaçlara göre kullanmak için üst üste konabilir, çok amaçlı, güzel ve cömert bir şey. ● Detaylı tasarım : kapaklı tasarım, dışkı kapağı dışkı gövdesine sıkıca oturur ve yuvarlatılmış köşeler ellerinize zarar vermez.Taburenin ayağını güçlendirin, alt sağlam ve güvenilirdir ve kart yuvaları üst üste bindirilir. ● Çok stil depolama : Dağınıklığa elveda deyin, oyuncakları, atıştırmalıkları vb.Saklayabileceğiniz temiz ve düzenli bir alan verin. ayrıca, çocukların oyun ve oyun sırasında depolama alışkanlığı geliştirmelerine olanak tanıyan bir saksı olarak da kullanılabilir.Daha fazla kullanımın kilidini açın.Benzersiz yuvarlak tambur tasarımı, depolamayı daha ilginç hale getirir.Seçilen kalın PP malzeme, hiçbir tuhaf koku, kullanımı güvenli, güçlü taşıma kapasitesi, anti-sıkıştırma ve anti-damla, dayanıklı.Tasarım üst üste bindirilebilir, yükseklik ayarlanabilir ve günlük ihtiyaçlara göre üst üste bindirilebilir ve kullanılabilir, bir şey çok amaçlı, güzel ve cömerttir.Bir kapak tasarımı ile dışkı kapağı dışkı gövdesine sıkıca oturur ve yuvarlatılmış köşeler ellerinize zarar vermez.Taburenin ayağını güçlendirin, alt sağlam ve güvenilirdir ve kart yuvaları üst üste bindirilir.Dağınıklığa elveda deyin, oyuncakları, atıştırmalıkları vb.Saklayabileceğiniz temiz ve düzenli bir alan verin. ayrıca, çocukların oyun sırasında depolama alışkanlığını geliştirmelerine izin veren bir saksı olarak da kullanılabilir.Daha fazla kullanımın kilidini açın.Hizmetimiz : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, sorunu en kısa sürede cevaplayacağız ve çözeceğiz.Her müşteriye en yüksek müşteri hizmeti standardını ve en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Şartname : Boyut : 26*27.5 cmmalzeme : PP malzemerenk : yeşil, mavi, kırmızıağırlık : 0.5 kgfonksiyon : Oyuncak, atıştırmalık, küçük giysi vb.Saklayabilir., ve bir saksı olarak da kullanılabilir.Açıklamalar : Mağazamızdaki tüm ürünler manuel olarak ölçülür, bazı hatalar olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın.Sana mutlu bir hayat diliyorum!.

Diğer karakterislikler

Size:
26*27.5cm
Material:
PP material
Color:
green, blue, red
Weight:
0.5kg
Function:
Can store toys, snacks, small clothes, etc., and can also be used as a flower pot.
Remarks:
The products in our shop are all measured manually, there may be some errors, please refer to the actual product. I wish you a happy life!

Benzer cümleler