Çamaşır Sepeti ile Çıkarılabilir Çantalar Otel Çamaşır Servis Arabası Ayrılabilir Çanta ve Paslanmaz Çelik Çerçeve ile Ağır Ticari Çamaşır Sıralayıcı Sepeti (Renk: Kahverengi)
Yeni

Çamaşır Sepeti ile Çıkarılabilir Çantalar Otel Çamaşır Servis Arabası Ayrılabilir Çanta ve Paslanmaz Çelik

₺ 43.32

Depoda

★[Katlanabilir Tasarım]-Kullanılmadığında veya taşınması gerektiğinde yerden tasarruf sağlayan depolama için sepeti düz bir şekilde katlamanızı sağlar. ★[Ticari Keten Sepeti]- destek 100 KG/220lb yük, istikrarlı, saklamak kolay, yerden tasarruf. ★[Boyut] - resimde gösterildiği gibi, boyut 90x65x81 cm/35.4x25.6x32in, 10 kg (22lbs). ★[Bir Odadan Diğerine] - Giysi yığınlarıyla patlayan çantaları ayrı ayrı taşımak istemiyorsanız, çamaşır arabasını çamaşırhaneye kolayca yuvarlayabilirsiniz; 4 döner tekerlek düzgün hareket sağlar, böylece çamaşır günü bundan sonra bir esinti olur. ★[Sağlam ve dayanıklı] - paslanmaz çelik çerçeve, ayrılabilir kalın Oxford kumaş, anti-pas ve korozyona dayanıklı, güçlü taşıma kapasitesi, basit görünüm, ayrılabilir. Özellikler : ✔ Dayanıklı : yüksek kaliteli malzemeler, basınç dayanımı, iyi tokluk, 150 KG rulman ✔ Güçlü stabilite : dört silindir, taşınması kolay ✔ Evrensel silindir tasarımı : dönebilen 360°-evrensel tekerlek dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve yürümeyi kolaylaştırmak için 360° döndürülebilir.✔ Montajı kolay : net talimatlar ve kurulum donanımı dahil. Açıklama : Bu haddeleme arabası ev için güzel ve kullanışlı bir ektir.Kullanmak istediğiniz yere mümkün olan her yere ve basit ve çok işlevli tasarımı matchs onun mutfak, banyo, oturma odası ve ofis için büyük organize bir çözüm sağlar, pisliği temizlemek ve evin derli toplu ve rahat hale getirir ÖZELLİKLER : ▸ Adı : Çamaşır Sepeti▸ Renk : Mavi , Kahverengi▸ Boyutu : 90×65×102 cm / 35.4x25.Açık talimatlar ve montaj donanımı dahil olmak üzere, Çamaşır odası, okul, yatak odası, banyo, dolap, balkon, oturma odası, aile,Daire,üniversite▸ montajı Kolay dayanıklı tekerlek▸ Uygulanan 6x32inch▸ Malzeme : paslanmaz çelik, Oxford kumaş, giyim - : : . PAKET içeriği : ♦ 1 x Çamaşır sepeti - - - - - - Uyarı : ♦ Ürün fotoğraflarında gösterilen dekoratif öğeler dahil değildir.♦ Ürün boyutu tamamen manuel ölçüm ve bir hata var 1-2cm.It bu normal bir olgudur. Light Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Diğer karakterislikler

▸ Name:
Laundry cart
▸ Color:
Blue , Brown
▸ Size :
90×65×81cm / 35.4x25.6x32inch
▸ Material:
stainless steel tube, Oxford cloth, wear-resistant wheel
▸ Applied :
Laundry room, school, bedroom, bathroom, closet, balcony, living room, family,apartment,college
▸ Easy to assemble:
including clear instructions and installation hardware.
:
PACKAGE CONTENT
▸ 1 x Laundry cart :
:
NOTICE
▸ Decorative items shown in product photos are not included. :
▸ The product size is purely manual measurement and there is an error of 1-2cm.It is a normal phenomenon. :
▸ Please be reminded that due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :

Benzer cümleler