ABD Stok-Tüm Manuel Serigrafi Presleri için Yeni Profesyonel Sınıf 8 x 25 Serigrafi Kol/Bacak Palet/Merdane
Yeni

ABD Stok-Tüm Manuel Serigrafi Presleri için Yeni Profesyonel Sınıf 8 x 25 Serigrafi Kol/Bacak Palet/Merdane

₺ 77.97

Depoda

H-E (High-End) Güvenilir ve Uzun ömürlüdür; Fabrika yapımı Renk : Gri beyaz;.Ambalaj boyutu : 67 x 23 x 4 cm.H-E (High-End) orijinal olarak fabrikada üretilmiş, Güvenilir ve uzun ömürlüdür ve kalite garantilidir.Kurulumu ve değiştirilmesi kolay ve hızlıdır (profesyonel malzemelerle).Yeni Profesyonel Sınıf 8 "x 25" Serigrafi Kol / Bacak Palet / Merdane Şartname : Palet malzemesi : Yüksek yoğunluklu melamin levha.Tahta boyutu : 8"x 25" (20 x 64 cm) Kalınlık : 1.8 cm Renk : Gri beyaz Uygulama : Hemen hemen tüm manuel serigrafi baskı makinelerine uyacaktır.Sadece bir palet braketi takın, sonra her yerde kullanabilirsiniz.Lütfen bu paleti her seferinde 70 ° C'nin üzerinde 10 dakikadan fazla ısıtmayın, aksi takdirde deforme olur, teşekkürler attention.It kumaş baskısı için kullanılabilir, yüzey hafif çekirdeksiz işaretlerle dağılır, kumaşı yapıştırmak için palet yapıştırıcısı uygulandıktan sonra baskı konumunu daha doğru ve kullanışlı hale getirebilir.Paket : Ambalaj boyutu : 67x23x4 cm Brüt ağırlık : 1.4 kg.

Diğer karakterislikler

Pallet material:
High density melamine sheet.
Board size:
8x 25 (20 x 64 cm)
Thickness:
1.8cm
Color:
Gray white
Application:
It will fit just about all manual screen printing presses. Just install a pallet bracket, then you can use it anywhere. Please don't heat this pallet more than 10 minutes each time over 70℃, otherwise it will deformation, thanks for your attention. :
It can be used for cloth printing, surface distributes with slight pitted marks, after apply pallet adhesive to stick the cloth, it can make printing position more accurate and convenient. :
Package:
Packing size:
67 x 23 x 4 cm
Gross weight:
1.4 kg

Benzer cümleler